Політика

Оприлюднені дані командирів, чиї льотчики бомблять українські міста

14 Серпня 2022 13:13

Російські окупанти намагаються приховати свою участь у вчиненні злочинів проти народу України, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

"Екіпажі літаків, які здійснювали пуски ракет по мирних мешканцях України, вже усвідомлюють, що керівництво російської армії в подальшому перекладатиме відповідальність за воєнні злочини на безпосередніх виконавців. Льотчики збирають документальні підтвердження отриманих ними наказів, які в подальшому планують передати до міжнародного трибуналу над керівництвом рф", – йдеться у повідомленні.

"Також, окупанти з повітряно-космічних сил країни-терориста, намагаються нищити будь-які докази їхньої участі у вбивствах мирного населення України. Здійснюючи підкупи та пропонуючи хабарі окупанти намагаються прибрати відомості про себе з бойових наказів та розпоряджень", – наголошується у заяві.

Воєнна розвідка України оприлюднює особисті дані командного складу 52 важкого бомбардувального авіаційного полку (ШАЙКОВКА, Калузька обл.) та 121 важкого бомбардувального авіаційного полку (ЕНГЕЛЬС, Саратовська обл.) 22 важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (ЕНГЕЛЬС), особовий склад яких залучається до завдання ракетних ударів з літаків Ту-22М3 та Ту-160 крилатими ракетами Х-22, Х-555, Х-101 по містах та мирному населенню України.

22 вбад (в/ч 06987, ЕНГЕЛЬС)

командир 22 вбад – гвардії полковник ВАРПАХОВИЧ Микола;

121 вбап (в/ч 85924, ЕНГЕЛЬС)

командир 121 вбап – гвардії полковник СКІТСЬКИЙ Олег;

помічник штурмана авіаційної ескадрильї на Ту-160 – капітан СОКОЛОВ Сергій Сергійович;

помічник командира корабля авіаційного загону авіаційної ескадрильї на Ту-160 – старший лейтенант БУДКО Станіслав Анатолійович;

52 вбап (в/ч 33310, ШАЙКОВКА)

заступник командира полку по воєнно-політичній роботі – підполковник СУББОТІН Іван.

"Нагадуємо, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності", – підкреслюється в повідомленні ГУР МО.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини