Пілоти БПЛА з підрозділу “Гострі картузи” загону спецпризначення НГУ “Омега” показали, як зараз виглядає с.Глибоке під Харковом, біля якого точаться запеклі бої.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/07/22145631/2024-07-22-14.52.23.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/07/22145631/2024-07-22-14.52.35.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/07/22145631/2024-07-22-14.52.40.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/07/22145631/2024-07-22-14.52.27.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/07/22145631/2024-07-22-14.52.31.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2024/07/22145631/2024-07-22-14.52.17.jpg)
Колись затишне, розташоване між двох чималих водоймищ, мальовниче та зелене село Глибоке, Харківська область. Зараз же по ньому пройшовся російський чобіт і вже тривалий час ідуть потужні бої за те щоб викинути той чобіт назад в мордор,а в Глибокому знов зародилось мирне життя. На фото наслідки російської агресії і російської окупації. Слава українським воїнам які б’ються за те щоб не пустити триколорну чуму по всій Україні! – йдеться у коментарі до фото “Гострих картузів”.