Політика

Британська розвідка: район Сватове став уразливим флангом російських військ

21 Листопада 2022 09:06
розвідка британії

Військова розвідка міноборони Великобританії у своєму ранковому зведенні описує ситуацію в районі Сватового, де тривають бої.

Протягом останніх семи днів у районі Сватового Луганської області на північному сході України тривали інтенсивні перестрілки із застосуванням артилерії. Як і на інших ділянках фронту, російські війська продовжують віддавати пріоритет створенню оборонних позицій, майже напевно укомплектовуючи їх погано навченими мобилизованными.

У той час як південно-західна лінія фронту Росії тепер краще захищена вздовж східного берега Дніпра, сектор Сватове, ймовірно, став уразливішим флангом російських військ.

Оскільки Сватове – важливий населений пункт у Луганській області, російська влада, швидше за все, розглядає збереження контролю над містом як політичний пріоритет. При цьому командири, ймовірно, стикаються з непростими військовими реаліями – їм потрібно підтримувати надійну оборону та одночасно шукати ресурси для наступальних операцій на південь, у районі Донецька. Як оборонні, так і наступальні можливості Росії, як і раніше, стримуються гострою нестачею боєприпасів та кваліфікованих військових.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини