Думки

Путін відновив сталінські штрафбати

14 Вересня 2022 20:30
Юрій БУТУСОВ

Кожен українець, кожен воїн, кожен у світі має побачити це відео. Тут друг Путіна всемогутній та раніше засуджений Євген Пригожин вербує ув’язнених за тяжкі злочини на війну в Україні. Вбивцям та ґвалтівникам росіян Пригожин обіцяє амністію, якщо вони укладуть 6 місячний контракт і поїдуть вбивати українців. Порівняйте це з відео, де українські солдати співають гімн України хор. і добровільно ідуть на фронт з цими найманцями.

Безсилий знайти солдат для захоплення України, Путін йде шляхом Сталіна, і вербує зеків у штрафбати, де втікати не можна, де, якщо не вб’ють українці, то вб’ють свої, тобто Пригожин визнає, що там заградзагони розстріляють на місці. Це відео треба дивитись, щоб побачити справжнє обличчя Росії, справжні цілі руського мира – це злочини та беззаконня за будь-яку ціну. Ось кому вони прагнуть віддати Україну. Це відео має обійти увесь світ, щоб побачити справжню Росію, щоб побачити – проти якого ворога українці захищають свою землю. Росією править банда злочинців, і російська армія стала армією злочинців, яким пробачають будь-які гріхи. Неймовірно це бачити, але це не кіно.

Солдат у Росії гостро не вистачає – потік трупів та розгроми російських військ в Україні агітують проти війни дуже ефективно, тому тільки на зеків у Путіна і залишається надія.

Оригінал


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling