Події

        У Конотопі дрони РФ вдарили по кінотеатру в центрі міста (ОНОВЛЕНО)

        Росіяни вдарили “шахедами” по кінотеатру в центрі Конотопа / Фото: соцмережі
        Росіяни вдарили “шахедами” по кінотеатру в центрі Конотопа / Фото: соцмережі

        Російські війська сьогодні атакували дронами цивільну інфраструктуру в центрі Конотопа, а також автозаправну станцію на околиці Сум. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

        За його словами, у Конотопі внаслідок удару відомо щонайменше про двох поранених — жінку та чоловіка.

        Григоров зазначив, що чоловік дістав важку травму. Медики надають йому необхідну допомогу.

        Реклама
        Реклама

        Наслідки удару по Конотопу наразі з’ясовують.

        Оновлено. Мер Конотопа Артем Семеніхін повідомив, що удар “шахедами” прийшовся по кінотеатру в центрі міста. За його словами, у цей момент поруч із фонтаном перебували діти.

        Семеніхін заявив, що один із поранених — перехожий, він дістав важку травму ноги. Також поранення шиї отримала жінка, яка теж проходила повз місце удару.

        Мер також розповів, що неподалік кінотеатру на лавці перебувала маленька дівчинка з мамою. За його словами, мати встигла заховати дитину, однак дівчинка сильно злякалася і плакала через залишену іграшку.

        Семеніхін повідомив, що іграшку забрали та залишили на першому поверсі міськради, щоб мама з дитиною могли її забрати.

        Також сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум.

        За попередньою інформацією, там постраждали троє цивільних, які перебували на території АЗС. Медики їх обстежують і надають необхідну допомогу.

        За даними ОВА, попередньо, ушкодження у постраждалих не важкі.

        Григоров наголосив, що російські війська системно б’ють по автозаправних станціях області.


        Реклама
        Реклама

        ТОП-новини

        Останні новини

        усі новини
        Соціальна реклама
        Azov