Протягом минулої доби російських ударів зазнали 20 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів постраждали 11 людей.
В Ізюмській громаді, у селі Іскра, поранення дістали чоловіки 39 і 54 років. У селі Губарівка Богодухівської громади постраждали чоловіки 32 і 54 років.
У селі Нова Гнилиця Пролісненської громади 40-річна жінка зазнала гострої реакції на стрес. Між селами Сухини та Скосогорівка постраждав 61-річний чоловік.
У Богодухові гостру реакцію на стрес зафіксували у п’ятьох жінок.
За даними голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, російські війська застосували по області різні види озброєння. Йдеться про дві ракети, одну РСЗВ, чотири БпЛА типу “Герань-2”, один “Ланцет”, дев’ять дронів типу “Молнія”, п’ять FPV-дронів і ще 28 БпЛА, тип яких встановлюється.
Унаслідок атак пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури.
У Богодухівському районі пошкоджено електромережі в Максимівці, інтернатний заклад у Малижиному, два приватні будинки в Писарівці, залізничну інфраструктуру в Губарівці, автомобіль у Павлівці, а також багатоквартирний будинок, гаражі та три автомобілі в Богодухові.
У Куп’янському районі пошкоджено елеватор у Приколотному, будівлю комунального підприємства в Шевченковому, будинок та електромережі в Мирному.
В Ізюмському районі внаслідок ударів пошкоджено нежитлову будівлю в Барвінковому та електромережі в Іскрі.
У Харківському районі пошкоджено приватний будинок у Прудянці.
У Чугуївському районі в селі Нова Гнилиця пошкоджено два комбайни та будівлі фермерського господарства.
