Вранці російські війська завдали ракетного удару по Білопіллю Сумської області. Дві ракети влучили в будівлі освітніх закладів. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, будівлі зазнали значних пошкоджень.
Дітей у навчальних закладах під час удару не було. Водночас на місці перебували працівники.
Унаслідок атаки є постраждалі. Працівницю одного із закладів госпіталізували, їй надають необхідну медичну допомогу.
Вибуховою хвилею також пошкоджено будинки поруч.
Усі наслідки російського удару з’ясовуються.
