У китайському Сямені відбувся черговий етап Діамантової ліги, де зуміли себе показати українські спортсменки. У секторі стрибків у висоту найкращою стала Ярослава Магучіх з результатом 2.02 м, що є повторенням найкращого результату спортсменки в сезоні.
Топ-3 замкнули Ліа Апостоловські та Елеонор Паттерсон.
Ще одна українка, Юлія Чумаченко, завершила змагання на 5-й позиції, показавши результат 1.86 м.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/09/02160644/f5bmzdgwkaaieqc.jpeg)