Позика онлайн — швидка фінансова послуга, що надається через інтернет, яка передбачає видачу грошей у борг з переказом на особистий рахунок. На цю мить в Україні скоротилася кількість компаній, які до 2022 року надавали кредити користувачам. На таку тенденцію вплинула повномасштабна війна, девальвація та загальне просідання економіки. У зв’язку з цим молоді мікрофінансові компанії або ті, хто недостатньо зміцнився на ринку і не мав стратегії для екстрених ситуацій, змушені були залишити фінансову арену. Однак найбільш стійкі компанії, такі як CreditPlus, SelfieCredit та інші, не тільки витримали випробування, повернулися на довоєнну видачу, а й удосконалили свій сервіс.
Як взяти гроші в борг у CreditPlus?
У порівнянні з довоєнним станом процеси оформлення та видачі коштів у CreditPlus не змінилися. До компанії, як і раніше, можна звернутися за позикою на картку у будь-який час дня та ночі, а також у вихідні та святкові дні. Наприклад, навіть у новорічну ніч користувач може розраховувати на те, що йому схвалять кредит без дзвінків, якщо він є постійним клієнтом. Так само як і раніше, отримати кредит можна так:
- вибрати суму та термін на кредитному калькуляторі, попередньо відвідавши сайт компанії https://creditplus.ua/ або завантаживши додаток у Google Play;
- пройти коротку реєстрацію або авторизувавшись, якщо ви постійний клієнт;
- підтвердити бажання отримати кошти та надіслати запит на розгляд скоринговою системою;
- почекати рішення — обробка заявки відбувається протягом кількох хвилин;
- під час схвалення підписати договір унікальним SMS-кодом, який рівноцінний фізичному підпису документа;
- отримати позику на картку, вказану під час реєстрації.
Вимоги та умови видачі коштів у CreditPlus
Щоб гарантовано отримати кредит без дзвінків, потрібно відповідати таким вимогам:
- бути громадянином України віком від 18 до 65 років (або до 70 років, якщо ви не вперше звертаєтесь до компанії);
- не мати простроченої чи активної заборгованості — ви не можете отримати другий кредит, якщо перший ще не погашений;
- мати доступ до особистих документів — паспорта та ідентифікаційного коду;
мати власну картку, видану будь-яким банком України, на рахунку якої є - щонайменше 1 грн (потрібно для верифікації);
- мати гаджет із камерою.