Спорт

Бонуси букмекерів і що про них треба знати

26 Листопада 2022 10:00
  На правах реклами

Що стосується ставок на спорт, то українці цікавляться ними не менше, ніж будь-де у світі. У нас виграші на ставках навіть не оподатковуються. Причому незалежно від того, хобі це чи професійний прибуток. Загалом правова ситуація сприятлива як для гравців, так і для букмекерів із ТОП букмекерських контор України, тому є кілька цікавих способів зробити це онлайн. І причина тут криється у запропонованих бонусах.

Онлайн-букмекери зазвичай пропонують захоплюючі бонуси для своїх нових або існуючих клієнтів. Але перед тим, як почати їх отримувати, є кілька речей, в які ми повинні зануритися трохи глибше.

Не всі бонуси однакові

Одна з перших речей, яку слід усвідомити, це те, що різні бонуси можуть сильно відрізнятися. Тому має сенс спочатку порівняти постачальників, щоб дізнатися, яка букмекерська контора пропонує найкращі бонуси для ставок на спорт https://top10ua.com/uk/bookmakers-bonuses/. Для цього особливо підходять платформи, які перевіряють постачальників ставок або всі онлайн-ігри. Тут ви можете просто вибрати постачальника, який пропонує найкращий бонус.

Крім того, з авторитетною платформою ви можете бути впевнені, що вам будуть запропоновані лише авторитетні букмекерські контори. Таким чином, ви вбиваєте двох зайців одним пострілом.

Бонуси регулюються умовами

У світі азартних ігор немає жодного бонусу, який не підпадає під певні умови. І саме на ці умови варто звернути увагу.

Деякі бонуси стають лише наполовину менш привабливими, якщо ви прочитаєте умови. Загальною умовою, наприклад, є необхідний мінімальний оборот. Виграш можна виплатити лише після того, як це досягнуто бонусом.

Крім того, може статися, що додатковий кредит вивільняється лише для певних ставок. Наприклад, ви не можете отримати доступ до Чемпіонату світу в Катарі, а лише до чемпіонату УПЛ. Але те, що існують певні положення та умови, не означає, що бонуси того не варті. Однак вибирайте лише букмекерські контори з реалістичними вимогами до ставок. Інакше навіть найпривабливіший бонус не принесе вам багато.

Бонуси з депозитом і без

По суті, важливо розрізняти бонуси з депозитом і без нього. У більшості букмекерських контор бонус зазвичай доступний лише з певного депозиту, який часто становить якусь символічну суму. З бездепозитним бонусом навіть це не потрібно.

Теоретично ви можете грати та отримувати прибуток, не ризикуючи. Як депозитні, так і бездепозитні бонуси можуть бути привабливими. Неважливо, чи це додатковий кредит, чи безкоштовні обертання. І те, і інше може бути корисним, і сума бонусу не повинна бути в центрі уваги.

Як зазначалося раніше, йдеться також про умови, пов’язані з бонусом. Про його привабливість можна говорити, ретельно вивчивши умови. Однак знайти такі бонуси самостійно не так просто. Тому доцільно вдатися до спеціалізованих сайтів.

Ви також маєте бути обережними з надто хорошими бонусами. Можливо, це сумнівний провайдер. Ви не повинні стати жертвою цього. Тому будьте обережні, роблячи ставки і нехай вам щастить.

Види бонусів

Конкуренція між букмекерськими конторами зараз величезна, особливо тому, що на ринок виходить все більше і більше нових букмекерських контор. Букмекерський бонус для нових клієнтів – це перевірений спосіб виділитися з натовпу.

Ось основні види бонусів, що пропонуються зараз:

  • кешбек;
  • фрібет;
  • промокоди;
  • акції;
  • програми лояльності;
  • бонуси за залучення друга.

Оскільки багато провайдерів ставок визнали ефективність бонусів щодо залучення гравців, букмекерські контори перевершують один одного своїми пропозиціями. Це має для вас переваги, оскільки ви можете отримати потужний бонус для ставок на спорт.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини