Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов нагородив колектив телеграм-каналу “Труха” почесною грамотою та медалями.
“Труха” нагороджена за “вагомий внесок у боротьбу на інформаційному фронті під час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України”.
Крім того, “Труха” отримала медалі “За звільнення Харківської області” та “За оборону міста-героя Харків”.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/06/14182827/2023-06-14-18.23.45.jpg)
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/06/14182827/2023-06-14-18.23.38.jpg)
Зазначимо, що на початку повномасштабної війни, коли ворог стояв біля стін Харкова, “Труху” небезпідставно звинувачували у публікації даних про розташування Сил оборони, геолокацію ударів по Харкову та оприлюдненні відвертих фейків.