Політика

Чехія ввела санкції проти глави російської корпорації “Тактичне ракетне озброєння”

16 Серпня 2023 18:42
санкції, чехія

Чехія сьогодні, 16 серпня, розширила санкції проти РФ. Під обмеження потрапили три людини, зокрема директор АТ “Тактичне ракетне озброєння” Борис Обносов.

Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала, повідомляє České noviny.

За пропозицією міністра закордонних справ Чехії Яна Ліпавського до списку національних санкцій увійшли російський бізнесмен Борис Обносов і його родичі, чоловік і дружина Ростислав і Ольга Зорікова.

МЗС Чехії пропонує внести імена до санкційного списку Євросоюзу.

За даними Міністерства, Обносов є генеральним директором державного холдингу КРТВ, який виробляє системи озброєння і постачає їх збройним силам режиму російського диктатора Володимира Путіна.

А Зорікови мають родинні зв’язки з Обносовим і отримують від цього особистий зиск, володіють і користуються елітною нерухомістю та автомобілями в Чехії. Ольга Зорікова – дочка Обносова, Ростислав Зоріков – її чоловік.

“Російський олігарх, який стоїть за виробництвом ракет, що вбивають невинних українців, повинен нести наслідки. Так само, як ті, хто насолоджується розкішшю в Чехії на гроші від торгівлі смертю”, – заявив Ліпавський.

Для цих осіб включення до списку санкцій означає заборону на в’їзд і перебування в Чехії, неможливість проведення будь-яких фінансових операцій через чеські юридичні особи або заморожування будь-яких активів у країні, за що відповідає Бюро фінансового аналізу.

Включення до національного списку санкцій стало можливим завдяки так званому “Акту Магнітського”, який набув чинності в січні.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling