Політика

Росіяни зайняли більше третини Бахмута – український офіцер

6 Лютого 2023 18:54
бахмут

Український офіцер розповів в ефірі телеканалу “Настоящее время”, що армія РФ зайняла понад третину території міста, і ситуація там “об’єктивно важка”.

“Ворог зайняв частково місто: промзону та приватний сектор до річки. Йому справді вдається проривати невеликі ділянки фронту та наближатися до наших позицій. Зараз місто постійно, систематично перебуває під ворожим мінометним вогнем”, – сказав командир одного з українських підрозділів Денис Ярославський.

Річка Бахмутка ділить Бахмут на дві нерівні частини. Східна складається здебільшого з приватних будинків, а по її північному краю розташовується промислова зона. Про бої у цих районах постійно повідомлялося вже кілька місяців.

Частина міста на захід від Бахмутки відчутно більша, і центр знаходиться там. Наприклад, будівля міської ради Бахмута розташована приблизно за шістсот метрів на захід від річки.

За словами Ярославського, росіяни взяли під вогневий контроль дві основні дороги, які ведуть з українського тилу до Бахмута, і намагаються остаточно перерізати шляхи постачання міста.

Офіцер також підтвердив, що тепер Бахмут штурмують не бійці ПВК “Вагнер”, а регулярні частини.

“Вони розмовляють професійною військовою мовою. Це дійсно всі критерії та дії, що підтверджують, що це регулярна армія Російської Федерації. Так, вона навчена – це не можна недооцінювати”, – сказав офіцер.

“Навіть якщо це мобілізовані, вони частково розбавлені – більше це регулярники. Але вони навчені, вони працюють очима в повітрі так само, як і ми. Працюють дронами, систематично переглядають усі території, – розповідає Ярославський. – Вони навчаються. Потрібно визнати, що противник навчається, він складний. І легкої прогулянки тут немає”.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини