Це перший одночасний візит усіх 27 послів країн-членів ЄС до України: такого не було навіть до повномасштабного вторгнення Росії, зазначає Європейська правда.
Напередодні був 400 день з початку російського вторгнення в Україну. Саме до цього дня приурочили візит постійних представників країн-членів при Євросоюзі, які до того ж є членами Комітету з питань політики та безпеки. Вони приїхали, щоб продемонструвати солідарність ЄС та подальшу непохитну підтримку.
Віце-прем’єр України Ольга Стефанишина написала про зустріч із делегатами країн ЄС, що вони обговорювали спільне будівництво європейської оборони та важливість своєчасного постачання зброї в Україну. “Майбутнє безпечного та стабільного європейського середовища починається в Україні”, – додала Стефанишина.
![](https://img.glavnoe.in.ua/uploads/2023/03/31142851/338870423_600401865454881_9153860941860576544_n-737x415.jpg)
Також, за словами джерел “Європейської правди”, постпреди зустрічалися, зокрема, з міністром оборони Олексієм Резніковим та нардепами, а також відвідували Бородянку.