Економіка

Податки українських біженців у Чехії перевищать суму допомоги – міністр

25 Листопада 2023 12:14
чехія, біженці

За 2023 р. українські біженці в Чехії заплатять податків на суму, що перевищує суму соціальної допомоги, яку надасть їм держава. Про це заявив міністр праці Чехії Маріан Юречка на прес-конференції після зустрічі із депутатом німецького парламенту Зеппом Мюллером, повідомляє інформагентство ČTK.

Маріан Юречка повідомив, що у Чехії працюють близько 60% українських біженців віком від 18 до 65 років. За словами Зеппа Мюллера, у Німеччині цей показник становить лише 9%. Чехія може бути для ЄС прикладом успішного працевлаштування біженців, вважає депутат Бундестагу.

“Ми країна, в якій припадає найбільша кількість біженців з України на душу населення. У нас дуже добре йдуть процеси адаптації та інтеграції, а також включення ринку праці. Ми коригуємо правила, щоб якнайшвидше інтегрувати українських біженців. Цього тижня на ринку праці активно працювало понад 122 тисячі українських біженців. І ця кількість постійно зростає», – повідомив міністр праці Чехії.

«Цього року сума, яку вони заплатять у вигляді податків, буде вищою, ніж та, яку держава витратить на їхню підтримку», – наголосив глава Мінпраці. Конкретної суми Маріан Юречка не назвав.

За даними Міністерства праці та соціальних питань, зараз чеські візи захисту мають близько 360 тисяч громадян України.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling