Суспільство

        Паливна криза в РФ: у Москві розкупили каністри для бензину, перекупники продають їх утридорога

        У Москві перекупники скуповують каністри для бензину і продають їх утридорога / Фото: соцмережі
        У Москві перекупники скуповують каністри для бензину і продають їх утридорога / Фото: соцмережі

        У Москві на тлі паливної кризи виник дефіцит каністр для бензину: ємності масово скуповують перекупники і перепродають із великою націнкою. Про це повідомляють росЗМІ.

        За даними російських видань, каністри для пального закінчилися як у роздрібних точках, так і у великих мережевих автомагазинах Москви.

        Попри офіційні заклики не запасатися бензином, водії почали активно скуповувати ємності для пального. Частину товару, за повідомленнями ЗМІ, забирають перекупники.

        Реклама
        Реклама

        Російське видання Motor пише, що каністри перепродають “втридорога”. Gazeta.ru також повідомляє, що ємності масово скуповують спекулянти і продають із великою націнкою.

        Дефіцит каністр виник на тлі ширших проблем із пальним у Росії. Раніше повідомлялося, що великі мережі АЗС, зокрема “Роснефть”, “Башнефть” і ТНК, припинили продаж бензину в каністри по всій країні.

        У Москві та низці інших регіонів також запроваджували обмеження на продаж пального. Зокрема, російські ЗМІ писали про ліміти на відпуск бензину одному покупцю або одному автомобілю.


        Реклама
        Реклама

        ТОП-новини

        Останні новини

        усі новини
        Соціальна реклама
        Exit mobile version