Суспільство

Міністр МВС повідомив про алгоритм дій у разі блекаутів

блекаут, мвс

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив про створення координаційних штабів, аби оперативно реагувати на усі загрози під час осінньо-зимового періоду під час ворожих атак по енергосистемі і забезпечити безперебійну роботу медзакладів, громадян — засобами зв’язку, їжею, водою та всім необхідним.

Про це йшлося під час засідання Координаційного штабу із оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії.

“Ворог не зупиниться цієї зими. Саме тому аналітики Ситуаційного центру вже прораховують усі можливі дії Росії”, — заявив Ігор Клименко.

Так, згідно з дорученням Міністра внутрішніх справ України такі координаційні штаби будуть створені й на регіональному рівні, аби оперативно реагувати на усі загрози під час осінньо-зимового періоду, які 24/7 реагуватимуть на усі загрози.

“Наразі прораховуються потреби кожного регіону, аби оперативно усувати усі можливі проблеми. Ми маємо забезпечити безперебійну роботу медзакладів, а громадяни повинні бути забезпечені засобами зв’язку, їжею, водою та всім необхідним. Ми також говоримо про збільшення кількості правоохоронців”, — заявив Ігор Клименко.

Міністр внутрішніх справ України наголосив, що кожен громадянин має знати адреси найближчих Пунктів незламності. Саме задля цього Міністерством цифрової трансформації запускається відповідна функція у державному застосунку “Дія”. У цих пунктах як і минулого року буде організовано безперебійний доступ до Інтернету.


Теги: ,

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Актуальне відео
ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling