Сьогодні вся Україна живе з графіками відключень електроенергії, і це вже не видається чимось незвичним. Це переходить у нашу буденність. Значна частина електрогенеруючих потужностей України зруйнована, на її повне відновлення може піти від 1 до 5 років. Тому для того, щоб опалювати будинок, готувати їжу, користуватись інтернетом, приймати душ – використовують генератори електроенергії. Генератори більше підходять для приватних будинків, котеджів, дач, таунхаусів, а також для бізнесу (кав’ярень, пекарень, салонів краси тощо).
Спеціалісти інтернет-магазину OLVENT розказують як правильно обрати генератор.
Перед тим як купити генератор, Ви маєте визначити що Ви будете підключати до такого генератора. Перше, потрібен Вам генератор однофазний чи трьохфазний? Якщо у Вас є техніка з напругою у 380 Вольт, яку необхідно включати при відключення світла, наприклад котел, тепловий насос, глибинний насос, то звичайно обирайте трьохфазний генератор. Але пам’ятайте, що трьохфазні моделі зазвичай дорожче, важче та споживають більше палива. Тож, якщо Ви можете обійтись без підключення такої техніки при відключенні світла – економніше вибирати однофазну модель.
Для того, щоб порахувати необхідну потужність – сумуйте потужність всіх приладів, які будете підключати до генератора. Потужність техніки вказується або на самих приладах, або ж у технічній документації до таких приладів. Важливо орієнтуватись не тільки на номінальну потужність приладу, а саме на пусковий струм, бо при включенні, наприклад холодильника, потужність може перевищувати номінальну у 3,5 рази. І цей пусковий струм має витримувати генератор. Ознайомитись із середньостатистичними даними по техніці та їх пусковим струмом Ви можете в нашій таблиці. Але повторимо, що Вам необхідно вирахувати потужність саме Ваших приладів.
Бензинові та дизельні генератори мають свої переваги та недоліки. Наприклад бензинові генератори зазвичай дешевше, мають просту для ремонту конструкцію двигуна, легко заводяться в мороз та легше за вагою на відміну від дизельних. Але дизельні генератори мають більший ресурс експлуатації двигуна та споживають менше палива. Який краще обрати вже визначайте на свій розсуд та відповідно до Ваших потреб і бюджету. Також ми зробили невелику інфографіку, яка допоможе Вам обрати необхідний генератор: дизельний чи бензиновий.
На сьогодні існують три види запуску генератора: ручний стартер, електростартер та автоматичний стартер. Розглянемо їх трохи детальніше.
Сподіваюсь наша стаття допомогла Вам розібратись з тим як обрати генератор для Вашого будинку, дачі, кав’ярні або інших приміщень.
Придбати генератори Ви можете в магазині OLVENT.UA за найкращими цінами та доставкою по всій Україні.