На Харківщині сапери вилучили 500-кілограмову фугасну авіаційну бомбу. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Під час атаки РФ на місто Дергачі мешканці приватного будинку почули гуркіт і падіння нерозірваної авіабомби. Внаслідок цього була зруйнована господарча будівля.
На місце події прибули сапери. Вони евакуювали у безпечне місце мешканців прилеглих будинків.
За допомогою інженерної техніки фахівці ДСНС на глибині приблизно п’ять метрів вилучили нерозірвану авіабомбу.
Після цього її транспортували на підривний майданчик і знищили шляхом контрольованого підриву.

У ДСНС нагадали, що у разі виявлення підозрілого або вибухонебезпечного предмета не можна наближатися до нього чи торкатися. Про знахідку слід негайно повідомити за номером 101 або 102.