Політика

АРМА передало майно "4 каналу" нардепа-колаборанта Ковальова у розпорядження Держкіно

22 Серпня 2022 11:35

Майно "4 каналу", що належав депутату-зраднику Олексію Ковальову, Агентство з розшуку та менеджменту активів передало у розпорядження Державного агентства України з питань кіно. Таким чином де-юре завершено законну процедуру конфіскації активу та передачі його на потреби держави.

Про це повідомила пресслужба Державного агентства України з питань кіно.

Як йдеться у повідомленні, майно "4 каналу", що належав депутату-зраднику Олексію Ковальову, АРМА передало у розпорядження Державного агентства України з питань кіно. Таким чином де-юре завершено законну процедуру конфіскації активу та передачі його на потреби держави.

"Відтепер інформаційний ресурс та майно, вартістю у понад 18,5 млн грн буде працювати на користь України та посилюватиме вплив української позиції як у вітчизняному інформаційному просторі, так і за кордоном", – пише пресслужба Держкіно.

Зазначається, що Державне агентство України з питань кіно було обрано як організацію, яка має забезпечити збереження заарештованого майна.

"Не треба пояснювати, наскільки важливо зберігати вплив української позиції в інформаційному просторі. І тут усі наявні ресурси мають використовуватися задля реалізації необхідних задач. Телевізійне обладнання – це зброя інформаційної війни", – сказала голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling