Новини

В Харькове для журналистов со всей Украины провели День правовой безопасности (фото)

15 Лютого 2019 19:19

Об этом говорится в сообщении пресс-службы МВД:

День правової безпеки журналістів для представників ЗМІ майже усіх регіонів України пройшов у Харківському національному університеті внутрішніх справ за участі Харківського прес-клубу. Представники різних медійних видань із Києва, Луцька, Чернівців, Тернополя, Дніпра, Донецька, Луганщини та інших ознайомилися з університетом та підготовкою фахівців для Національної поліції України.

З журналістами зустрілися та поспілкувалися ректор університету заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка. Вони розповіли про університет, історію та передумови його виникнення, про особливості підготовки та виховання фахівців для Національної поліції України тощо.

Для представників засобів масової інформації відбувся круглий стіл за участі фахівців університету. Заступник начальника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності кандидат соціологічних наук підполковник поліції Олексій Сердюк ознайомив представників ЗМІ з результатами дослідження «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів», проведеного за участі фахівців університету спільно з ГУНП в Харківській області за підтримки Консультативної місії ЄС. В його основу покладено результати опитування населення Харківської області, яке проводилося протягом 2013–2018 років з метою оцінки ключових показників ефективності роботи правоохоронних органів Харківщини з точки зору громадськості, а саме – визначення рівня довіри населення до правоохоронних органів, сприйняття рівня та динаміки злочинності, а також поведінкових маркерів, що відбивають оцінку стану забезпечення публічної безпеки та порядку.

Старший викладач кафедри кібербезпеки майор поліції Олексій Рвачов розповів про актуальні для кожного журналіста питання, пов’язані з безпекою роботи в інтернет-просторі та соціальних мережах зокрема, яких необхідно дотримуватися, щоб убезпечитися від шахраїв кіберпростору.

Працівниками кафедри спеціальної фізичної підготовки для журналістів було проведено практичне заняття з самооборони «Безпека журналіста під час проведення масових заходів».

Представників мас-медіа ознайомили з основними правилами поведінки у разі виникнення конфліктних ситуацій та запропонували опанувати кілька прийомів самозахисту, якими можна скористатися у разі загрози життю та здоров’ю.

Завершився журналістський прес-тур практичним заняттям у 50-метровому тирі. Їх ознайомили зі зразками вогнепальної зброї та заходами безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами та надали можливість закріпити теорію практичними вправами зі стрільби.


Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling