Спорт

Букмекерська компанія GGBET — гідний представник українського ринку беттінгу

18 Квітня 2024 16:05
  На правах реклами

Не дивлячись на те, що букмекерська компанія GGBET є молодою, вона вже встигла стати однією з найпопулярніших на українському ринку. Портал пропонує велике різноманіття ринків для ставок, а також досить вигідні коефіцієнти. Саме тому укладати парі на офіційному сайті GGBET зручно, вигідно та цікаво. 

Ліцензійна робота

Нещодавно букмекерська компанія GGBET отримала офіційний дозвіл на діяльність від державного регулятора. Це говорить про те, що портал безпечний та надійний. Клієнти можуть бути впевнені не лише в безпеці персональних даних, а й у своєчасних виплатах. 

Вся особова інформація користувачів зберігається на зашифрованому сервері, тому вона не може потрапити до третіх осіб. Фінансові транзакції, що відбуваються в застосунку чи на офіційному сайті, проводяться в добре захищеному середовищі. 

Компанія вже давно слідкує за тим, щоб клієнти дотримувалися принципів відповідальної гри. Саме тому кожен може встановити власні ліміти на ставки. Якщо починаєте за собою помічати надто сильну прив’язаність до гри, то є можливість обмеження доступу до сайту. 

Відповідність до міжнародних стандартів iGaming

Букмекерська компанія GGBET постійно розвивається та розширює свій асортимент ринків для ставок. За приклад вона бере не місцеві бренди, а міжнародні фірми, що є гігантами у сфері грального бізнесу. Саме тому на офіційному сайті можна помітити нові спортивні дисципліни для ставок, а також різноманітні методи взаємодії між користувачами. 

Сьогодні БК GGBET є однією з найвідоміших в Україні. Пов’язано це з наявністю ліцензійних розваг. У вас є можливість робити ставки на футбол, теніс, волейбол, бокс, баскетбол та безліч інших спортивних дисциплін. Додатково користувачі можуть оцінити великий асортимент ринків для ставок на кіберспорт. Якщо ви віддаєте перевагу екзотичним видам спорту, зверніть увагу на категорії зі снукером, бадмінтоном чи крикетом. 

Клієнти букмекерської компанії GGBET мають можливість укладати парі в прематчі. Це говорить про те, що всі ставки робляться задовго до початку змагань. Якщо у вас є досвід в укладанні парі, ви встигаєте слідкувати за динамічним процесом гри, краще обрати Live-режим. Ставки потрібно буде робити безпосередньо під час перегляду онлайн-трансляції матчів. 

Нещодавно компанія GGBET оновила систему навігації на офіційному сайті. Це дозволило клієнтам швидко знаходити потрібні дисципліни. Достатньо обрати один вид спорту/кіберспорту, після чого штучний інтелект буде автоматично пропонувати вам схожі позиції. Це ідеальне рішення для тих, хто цінує свій час. 

Зручність застосунку

Букмекерська компанія GGBET слідкує за сучасними технологіями та робить все для зручності своїх користувачів. Саме тому нещодавно був запущений мобільний застосунок, що можна встановити на мобільні телефони з операційними системами Android та iOS. Тепер доступ до асортименту ставок відкритий у будь-який час. Ви зможете укладати парі по дорозі на роботу чи під час прогулянки. 

За своїм функціоналом мобільний застосунок не відрізняється від офіційного сайту. Серед основних переваг додатку виділяють такі, як-от:

 • Економія мобільного інтернету. Програма не вимагає багато трафіку та швидко завантажує всі необхідні сторінки. 
 • Зручність навігації та краща оптимізація. Передбачене приховане меню, при натисканні на яке відкривається весь асортимент порталу. 
 • Економія батареї. 
 • Можливість реєстрації та проведення фінансових операцій. 

Мобільний застосунок GGBET пропонує вхід у систему за допомогою біометричного сканера чи PIN-коду. Все залежить від того, які саме функції підтримує ваш смартфон. Саме тому компанія може гарантувати безпеку персональних даних своїх клієнтів. Завдяки новітнім технологіям для авторизації ви отримуєте гарний захист від несанкціонованого доступу до власного облікового запису. Щоб увімкнути додатковий захист, потрібно перейти в налаштування мобільного застосунку. 

Різноманітний асортимент порталу

Букмекерська компанія GGBET пропонує укладати парі на кіберспорт та спортивні дисципліни. Тут передбачаються гарні коефіцієнти, що точно сподобаються більшості користувачів. 

Особливості ставок на кіберспорт

У мобільному застосунку та на офіційному сайті є можливість укладати парі на наступні кіберспортивні дисципліни:

 • Dota 2 та Heroes of the Storm;
 • Rainbow Six та CS:GO;
 • Valorant та League of Legends;
 • Warcraft та Call of Duty. 

Додатково передбачається можливість робити ставки на мобільні ігри, серед яких Free Fire, Mobile legends Bang Bang та інші. 

Ставки на види спорту

Букмекерська компанія GGBET надає користувачам можливість робити ставки на футбол, теніс, хокей, баскетбол та ММА. Всього передбачається понад 40 різних дисциплін, тому кожен зможе вибрати оптимальний для себе варіант. Регулярно асортимент дисциплін оновлюється та поповнюється новинками. Окрім відомих турнірів, можна робити ставки на регіональні команди, що гарантує досить непогані коефіцієнти. 

Ставки на футбол

Враховуючи, що футбол є найпоширенішою спортивною дисципліною, букмекерська компанія GGBET не упустила можливості додати його у свій асортимент. Щодня на сайті публікуються сотні цікавих футбольних подій — від великих міжнародних чемпіонатів до регіональних ліг. У категорію найпоширеніших змагань входять:

 1. Футбольні чемпіонати Європи. В топ-5 найвідоміших входять чемпіонати Англії, Італії, Іспанії, Франції та Німеччини. Вони збирають найбільшу кількість глядачів, тому коефіцієнти пропонуються досить непогані.
 2. Чемпіонат України. Ви можете обирати не лише матчі своєї улюбленої команди, а й усіх учасників прем’єр-ліги. 
 3. Кубки Європи. Є можливість укладати парі на матчі, що проходять у рамках Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Ліги Конференцій. Враховуючи, що в них беруть участь не лише топові команди, а й маловідомі, знайти непогані коефіцієнти нескладно. 
 4. Турніри між збірними командами. Найбільший попит передбачений на чемпіонат світу, і не дивлячись на це, букмекерська компанія GGBET встановлює досить високі коефіцієнти. 

Додатково передбачається можливість укладати парі на матчі, що проходять між маловідомими командами з різних країн світу. Ставки на футбол можна робити як до початку зустрічі, так і під час перегляду онлайн-трансляцій. Вам пропонується передбачити кінцевий рахунок матчу, кількість голів конкретної команди чи конкретного футболіста. Також можна укладати парі на команди, що вийдуть у плей-оф чи будуть змагатися за чемпіонський титул у фіналі тощо. 

Варіанти ставок: прематч, Лайв, аутрайт

Всі клієнти офіційного сайту GGBET можуть самостійно обирати режим для ставок на футбол та інші дисципліни. Все залежить від досвіду та індивідуальних уподобань беттора. Якщо ви вирішите укладати парі в прематчі, то для цього передбачається понад 500 різних подій. Загалом у класичному спорті є близько 600 змагань, серед яких понад 450 матчів пропонуються лише для футболу. Користувачі, що віддають перевагу топовим поєдинкам, можуть укладати парі на 350 різних варіантів. 

Беттори, котрі часто відвідують офіційний сайт GGBET та люблять гострі відчуття, звертають увагу саме на ставки у Live-форматі. Враховуючи динамічність футбольних матчів, система автоматично розраховує нові коефіцієнти. Також швидко обробляються всі заявки від гравців. Як тільки відбувається зміна коефіцієнтів, система відправляє беттору відповідне попередження та вказує новий актуальний показник. 

Якщо ви віддаєте перевагу ставкам на глобальні події, то розділ «Аутрайт» буде найкращим рішенням. Тут зібрані матчі, що належать до міжнародних турнірів та чемпіонатів (Ліга Чемпіонів, Ліга УЄФА, чемпіонат світу та інші). На них встановлюються високі коефіцієнти, що збільшують шанси на примноження балансу. Клієнти мають змогу обирати переможця, найкращого бомбардира, чемпіона всього сезону тощо. Якщо ви обрали розділ із кіберспортивними дисциплінами, то тут також можна спробувати заздалегідь спрогнозувати майбутніх фіналістів важливого турніру чи вихід команди у плей-оф. 

Різноманіття ліній та коефіцієнтів

На офіційному сайті GGBET передбачається велика лінія ставок на спорт та кіберспорт. Є можливість укладати парі на переможця, тотал чи фору. Всього в наявності запропоновано понад 300 різних ринків, тому кожен зможе обрати для себе найкраще рішення. Є можливість укладати парі на ситуацію, а саме:

 • хто завдасть першого удару (заб’є перший гол);
 • який гравець виконає перше вбивство чи заб’є м’яч у ворота;
 • хто зруйнує вежу та багато інших варіантів. 

Завдяки великому різноманіттю розваг та високим коефіцієнтом, букмекерська компанія GGBET є одним із лідерів на українському ринку. В розписі знаходиться безліч цікавих видів ставок. Найбільшу популярність мають прогнози на основний та подвійний результат, а також фора чи тотал. 

Розмір максимальної та мінімальної ставки залежить від того, який саме коефіцієнт встановлюється сайтом. Актуальна сума вказана в рядку, коли ви обираєте результат. Якщо зробили ставку, але маєте сумніви чи бажаєте повернути кошти на власний рахунок, достатньо скасувати рішення. Але головна умова — зробити це до завершення матчу.


Відео дня

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling