Общество

Ірландські лікарі та фонд Future for Ukraine передали 200 аптечок IFAK військовим на фронті

26 мая 2022
12:40
514
Поделиться:

Міжнародний благодійний фонд Future for Ukraine придбав для ЗСУ 200 тактичних аптечок IFAK, які є вкрай необхідними на передовій. Закупівля відбулася за підтримки проєкту Медична допомога Україні (Medical Help Ukraine) Асоціації українців Ірландської Республіки.

Всі придбані набори вже отримала військова частина 4123 ЗСУ, яка зараз обороняє Україну на сході.

“Зараз наша держава мобілізувала зусилля у боротьбі проти ворога та захисті своєї незалежності. На жаль, її ресурсів не вистачає для закриття всіх нагальних потреб. Так, величезне значення має міцний тил, який забезпечують волонтери, благодійні організації та бізнес.

Наш фонд створено українцями для українців, тож ми першими дізнаємося про запити наших військових на фронті, а також можемо оперативно та прицільно надавати підтримку. Віримо у ЗСУ та нашу спільну перемогу”, — коментує Анна Ковальова, співзасновниця та президент фонду Future for Ukraine.

У польових умовах, приблизно 40% смертей, пов'язаних із травмами, стаються через кровотечу або її наслідки.

Індивідуальний набір першої допомоги першого рівня IFAK (Individual First Aid Kit) є надважливим у веденні бою і може врятувати життя. Він вміщує необхідні засоби та медикаменти для надання невідкладної допомоги бійцям, такі як турнікети, кровоспинні засоби, назофарингіальна трубка, пластирі, бинти, медичні ножиці, рукавички тощо.

Серед необхідних медикаментів обов'язково має бути гемостатична пов'язка. У випадку переданих фондом аптечок, – це Medclot Hemostatic Dressing. Система призначена для зупинки кровотечі при травматичних пошкодженнях. При ручному натисканні гемостатик сприяє згортанню крові протягом декількох хвилин, допомагаючи врятувати життя. Його використовують при кульових і ножових пораненнях, масових нещасних випадках, при накладанні турнікету та кровотечі без тиску.

Міжнародний благодійний фонд Future for Ukraine створений українцями для українців. Організація об'єднує волонтерів і фахівців, неурядові організації та бізнес з усього світу, щоб підтримати потерпілих від війни. У спільному зусиллі кожного ми прокладаємо шлях до майбутнього тим, хто цього потребує.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00076508522033691 [2] => 0.11151099205017 )