Новини

ТОП-4 способів додаткового заробітку в інтернеті

24 Травня 2022 14:26
  На правах реклами

Інтернет - чудове поле для того, щоб підвищити свої доходи. Щоб заробляти в інтернеті, не треба нікуди їздити, витрачати гроші на професійний одяг.

Способи онлайн заробітку дуже різноманітні. Хтось пропонує свої професійні послуги онлайн. Інший - клікає на рекламу за гроші, виводить бонуси в казино на картку. Дохідність від таких заробітків може бути різною.

4 кращих способів віддаленого доходу

В інтернеті існують сотні способів заробітку. Здебільшого, вони пропонують досить низькі гроші. Ми зібрали кращі методи онлайн заробітку з суттєвими доходами.

  1. Криптовалюти. Два найпростіших способи заробітку на криптовалюта - це майнінг та трейдінг. Майнінгом називається отримання криптовалютної винагороди за виконання арифметичних операцій. Щоб займатися майнінгом, треба зібрати досить дорогий компьютер. Тому новачкові простіше зайнятися трейдінгом - покупкою та продажем крипти з метою заробітку на курсі обміну.

  2. Фріланс. Якщо можете надавати послуги віддалено - це чудовий шанс. Фріланс чудово підходить, якщо ваш робочий інструмент - це компьютер. Копірайтери, маркетологи, СММ-ники, редактори, відеомонтажери і навіть бухгалтери можуть пропонувати свої послуги одразу кільком замовникам. Це ж стосується і викладачів, які можуть набирати собі індивідуальних та групових учнів.

  3. Рекламні послуги. Маєте сайт чи блог? Чудово! Вони можуть приносити додаткові кошти за рекламу. Якщо ви блогер, то рекламу прийдеться створювати власноруч, або ж разом з рекламодавцем. Власникам сайтів простіше: достатньо встановити на сайт банерну рекламу від мережі. Звичайно, для цього ваш сайт має відповідати за показниками відвідування.

  4. Відеокурси. Ви викладач? Спеціаліст популярної професії? Тоді можете навчити цього інших. Достатньо одного разу записати відеокурс і продавати його всім бажаючим. Звичайно, для продажу спершу треба розрекламувати свій курс. Проте ця проблема зникне, якщо вступите в партнерство з певною учбовою платформою.

Знайти підробіток можна не лише в інтернеті

Не важливо, як працюєте - руками чи мізками. Завжди можна пошукати підробіток у своєму оточенні.

Якщо можете запропонувати якісь послуги людям - надрукуйте оголошення з своїми контактами. А потім розповсюдьте його на прибудинкових дошках оголошень. Це актуально для репетиторів, сантехніків, майстрів зі збору меблів, системних адміністраторів та інших професій.

Також інформацію про те, які послуги ви готові надавати, варто розповсюдити серед знайомих та друзів. Сарафанне радіо працює найкраще. Люди, які вас знають, можуть поручитися перед іншими у вашій чесності та старанності.

Рекомендуємо також підписатися на місцеві групи та чати. Саме там люди часто шукають того, хто може виконати певну роботу. Це стосується як спеціалістів та майстрів - наприклад, пошук швачки. Так і разової роботи для тих, хто готовий вантажити речі, виконувати інші підсобні роботи.


Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини
Gambling