Політика

ЦИК обнародовал календарный план досрочных выборов мэра Харькова

31 серпня 2021
20:48
1683
Поділитися:

Центральная избирательная комиссия утвердила календарный план основных организационных мероприятий по подготовке и проведению внеочередных выборов депутатов городских советов (территориальных громад с количеством избирателей 10 000 и более), внеочередных выборов сельских, поселковых, городских голов, промежуточных выборов депутатов сельских, поселковых, городских советов (территориальных громад с количеством избирателей до 10 000), которые пройдут 31 октября 2021. Этот план мероприятий касается и выборов Харьковского городского головы.

ОПОРА исследовала основные даты календарного плана.

* * *

Виборчий процес розпочинається 11 вересня 2021. До цього дня включно місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування мають відвести місця та обладнати стенди, дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Також до 14 вересня включно телерадіоорганізації та друковані засоби масової, які мають намір розміщувати матеріали передвиборної агітації, зобов’язані опублікувати інформацію про вартість одиниці друкованої площі та вартість однієї хвилини (секунди) ефірного часу для проведення передвиборної агітації: загальнонаціональні (загальнодержавні) - у газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр", регіональні та місцеві – у відповідних регіональних та місцевих друкованих засобах масової інформації.

До 16 вересня включно виборці можуть подати до органу ведення Державного реєстру виборців заяви про зміну виборчої адреси. Це можна зробити двома способами: подавши паперову заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців або ж онлайн за допомогою сервісу «Кабінет виборця» за наявності електронного цифрового підпису.

Громадська організація, до статутної діяльності якої належать питання виборчого процесу та спостереження за ним, зареєстрована в установленому законом порядку, після початку виборчого процесу й до 20 вересня включно може звернутись до ЦВК з клопотанням про дозвіл мати офіційних спостерігачів на виборах. Рішення з цього приводу Комісія має прийняти не пізніше ніж на 5 день з дня отримання клопотання.

З 21 до 30 вересня 2021 року включно триватиме процес висування кандидатів на посаду міського голови від місцевих організації партій та від громадян шляхом самовисування.

До 30 вересня включно триватиме подання документів до територіальної виборчої комісії щодо реєстрації кандидатів на посаду міського голови. Не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття заяви про реєстрацію кандидата та доданих до неї необхідних документів ТВК зобов’язана прийняти рішення про реєстрацію кандидата на посаду міського голови або про відмову в реєстрації, а до 8 жовтня включно оприлюднити інформацію про реєстрацію кандидатів.

До 6 жовтня включно кандидати на посаду міського голови вносять до територіальної виборчої комісії подання щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій.

До 11 жовтня включно кандидати можуть звернутися до ТВК із заявою про відмову від балотування або місцеві організації партії щодо скасування реєстрації кандидата, якого висунули, а до 12 жовтня включно ТВК має прийняти відповідне рішення з цього приводу.

До 13 жовтня включно ТВК має затвердити текст виборчого бюлетеня та встановити ступінь його захисту.

До 15 жовтня включно ТВК має утворити дільничні виборчі комісії та до 21 жовтня отримати в упаковці підприємства-виготовлювача виборчі бюлетені для голосування. Також до 21 жовтня ДВК на звичайних виборчих дільницях мають надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення.

31 жовтня 2021 року з 8:00 до 20:00 відбудеться голосування з виборів Харківського міського голови. Результати виборів мають бути встановлені до 12 листопада включно.

Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал


Бесприданница
Александр КИРШ
Завжди дивіться вгору
Виталий ПОРТНИКОВ
Пушкина убил путин
Александр КИРШ
Спонсоры алкоголизма
Евгений КОМАРОВСКИЙ
"Серый кардинал" мордора
Александр КИРШ
Агент № 347: на пенсии
Александр КИРШ
19 серпня 2022
більше новин
delta = Array ( [1] => 0.00068807601928711 [2] => 0.14619088172913 )