Політика

72 семьи нацгвардейцев получили квартиры в новостройке Тернополя

18 Грудня 2020 18:31

Накануне Нового года 72 семьи нацгвардейцев получили квартиры в новостройке Тернополя. Об этом сообщается в Facebook НГУ.

Командующий Нацгвардии Украины генерал-полковник Николай Балан вручил сертификаты на жилье гвардейцам в новом многоэтажном доме в Тернополе.

Желанные квартиры получили 72 семьи из разных уголков Украины.

"Поздравляем новоселов с получением собственного жилья! Пусть в новых квартирах царит домашний уют, благополучие и согласие!", - пожелали в командовании Нацгвардии.

Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан вручив сертифікати на житло гвардійцям у новозбудованому багатоповерховому будинку в Тернополі. Омріяні квартири отримали 72 сім’ї з різних куточків України.

«Командування Національної гвардії України цілеспрямовано системно працює над розв’язанням проблемних питань забезпечення особового складу житлом, – зазначив командувач НГУ, звертаючись до всіх присутніх. – Всі ми добре знаємо, яке важливе значення має для кожного військовослужбовця надійний тил, міцна родина, затишний дім, в якому чекають рідні й близькі люди».

Генерал-полковник Микола Балан також запевнив присутніх гостей, усіх жителів міста, що воїни-гвардійці завжди готові виконувати свої нелегкі та відповідальні завдання по захисту територіальної цілісності й недоторканості Батьківщини.

«Сьогоднішня подія є свідченням того, що програма будівництва житла, започаткована міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, успішно виконується. Й надалі вона розвиватиметься як в Національній гвардії України, так і в інших складових системи МВС. Плануємо розширити будівництво завдяки спільним зусиллям керівництва держави, Міністерства внутрішніх справ та місцевих органів влади», – зазначив радник міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол.

Своєю чергою командувач НГУ засвідчив свою упевненість у тому, що щоденна ратна праця гвардійців забезпечує спокій та безпеку в регіоні, надійний захист прав та свобод громадян.

Серед тих, хто отримав сертифікат на квартиру – подружжя Ігоря та Світлани Щербань. Він 24 роки віддав військовій службі у тернопільському батальйоні Нацгвардії, на квартирному обліку перебував з 2004 року. Дружина радіє новині, вже мріє про те, як з невісткою будуть на кухні ґаздувати.

«Звісно це велика радість для нас. Ми маємо двох синів, але один вже дорослий, – розповідає Світлана. – Вже думаю про те, як з’явиться невістка та ми будемо разом з нею готувати вечерю на кухні. Квартира дуже світла та велика. Ми отримали двокімнатну на першому поверсі. Вікна виходять якраз на Савич-парк, де ми не один рік з дітьми на санях приїздили кататись».

Родина старшого прапорщика Василя Маліцького на квартиру очікували з 2008 року. За сертифікатом прийшов разом з дружиною Юлею та донькою Анастасією. Меншого синочка Владислава залишили в садочку, кажуть дуже любить бешкетувати. А от донька вже оглянула квартиру. Говорить, що знає, що буде фарбувати свою кімнату у світло-рожевий колір.

Вітаємо новоселів з отриманням власного житла. Нехай у нових квартирах панує домашній затишок, добробут і злагода!


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини