Суспільство

Полиция готова обеспечить порядок во время марша ХарьковПрайд

14 вересня 2019
14:54
2813
Поділитися:

Харьковская полиция готова к обеспечению общественного порядка во время Марша равенства. Как сообщили правоохранители, в мероприятии, которое состоится в Харькове 15 сентября, примут участие гости города из других регионов страны, представители международных организаций, дипломатических представительств и консульских учреждений иностранных государств в Украине. Подразделения харьковской полиции будут работать в усиленном режиме.

Очікується, що у Марші візьмуть участь близько 1500 чоловік.

За словами начальника ГУНП в Харківській області Валерія Сокуренка, харківська поліція готувалася до проведення такої масштабної акції.

– Ми провели низку нарад за участю організаторів заходів, керівництва облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, з Консультаційною місією Європейського союзу, моніторинговою місією ООН з прав людини, - повідомив очільник області. – Налагоджена постійна координація між усіма правоохоронними структурами області.

Валерій Сокуренко додав, що з 13 вересня у Головному управлінні Національної поліції в Харківській області розгорнута робота Ситуаційного центру для відстеження оперативної обстановки та здійснення координації дій по забезпеченню публічного порядку та обміну інформацією між правоохоронними органами.

За словами начальника главку, до охорони публічного порядку планується залучити майже 2500 працівників поліції, у тому числі особовий склад з інших регіонів України – спецпризначенців, підрозділи ТОР – з досвідом охорони громадського порядку в умовах великого міста, а також військовослужбовців НГУ та курсантів ХНУВС. Крім того, під час Маршу працюватимуть групи комунікації та поліція діалогу – понад 50 осіб.

Валерій Сокуренко запевнив, що підрозділи поліції готові до виконання покладених на них обов’язків з підтримання публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів.

– На акції працюватимуть групи документування, протягом усього часу здійснюватимуться фото- і відеофіксація подій, для контролю за порядком поліція задіє квадрокоптери, - повідомив Валерій Сокуренко.

Він зазначив, що поліція діятиме рішуче, зупинятиме будь-які хуліганські дії. Валерій Сокуренко підкреслив, що усі порушники громадського порядку будуть притягнуті до відповідальності.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал


Бесприданница
Александр КИРШ
Завжди дивіться вгору
Виталий ПОРТНИКОВ
Пушкина убил путин
Александр КИРШ
Спонсоры алкоголизма
Евгений КОМАРОВСКИЙ
"Серый кардинал" мордора
Александр КИРШ
Агент № 347: на пенсии
Александр КИРШ
Сьогодні
19 серпня 2022
більше новин
delta = Array ( [1] => 0.00075078010559082 [2] => 0.063386917114258 )