Новини

Под Харьковом сгорела пшеница на корню

28 Червня 2019 11:38

Накануне на Харьковщине произошло 36 случаев пожаров сухой травы, хвойной подстилки камыша и мусора. Один из этих пожаров нанес ущерб хлебному полю.

…інформація про цю подію надійшла до Служби порятунку о 16:38. Телефонували місцеві мешканці села Островерхівка Зміївського району Харківської області, які повідомили про те, що вогонь від палаючої сухої трави перекинувся на пшеничне поле одного із сільськогосподарських підприємств.

До місця події негайно прибуло 2 оперативні відділення пожежних частин з м. Зміїв та м. Мерефа у складі 2-х пожежних автоцистерн та 10 рятувальників. На момент їх прибуття горіла трава на площі близько 700 кв.м. та пшениця на корені площею 0,9 га.

Разом з рятувальниками пожежу гасили і місцеві селяни-фермери, котрі самоорганізувались і ще по прибуття рятувальних підрозділів почали гасити вогонь своєю пожежною автоцистерною і пристосованою технікою, а трактором проводили оборювання осередку пожежі.

Завдяки оперативним діям селян та рятувальників пожежу вдалось локалізувати о 17:32 та о 17:58 повністю ліквідувати. Поле пшениці загальною площею 22 га врятоване.

Причина, через яку спалахнула трава, наразі з’ясовується. Також підраховуються збитки, завдані вогнем.


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал

ТОП-новини
Останні новини
усі новини