Суспільство

В Харькове будут чествовать воинов АТО и волонтеров

13 серпня 2017
10:56
2570
Поділитися:

«Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області» проводить  «День ШАНИ воїнів та волонтерів  АТО» 26 серпня 2017 року, повідомляє Главное з посиланням на Об'єднання.

Організатори: «ВО учасників бойових дій та волонтерів АТО», Харківська обласна державна адміністрація. Співорганізатори: ДП ХМЗ «ФЕД», Прокуратура Харківської області.

Програма проведення:

10.00 Зустріч на 18 кладовищі міста Харків на алеї слави, молебен за загиблими, хвилина мовчання за загиблими, покладання квітів, почесний залп.

12.00  Біля пам'ятника Т. Г Шевченко мітинг з виступами голови Харківської обласної адміністрації, заступника мера м. Харків, Голови ВО «Учасників бойових дій та волонтерів АТО» з м. Вінниця, представника родин загиблих у зоні АТО.  Представлення нового прапора єдності України, а саме: прапор створено з прапорів всіх батальйонів, бригад військових та батальйонів національної гвардійців, які приймають (або приймали) участь у зоні АТО з 2014 року, а також з прапорів волонтерських організацій та груп м. Харкова та Харківської області. Кожний присутній розписується на прапорах, тих батальйонів або організацій яким саме він (вона) допомагали будь чим. 

13.00 Хода з прапором Єдності по вул. Сумській від пам'ятника Т. Г. Шевченко до площі Свободи. Передача прапора Єдності по містам України, з долучення до нього прапорів волонтерських організацій та груп міст та областей України. 14 жовтня 2017 року, на свято Покрови та Захисників Батьківщини прапор розгорнеться у місті Харків на площі Свободи, та буде представлений всій Україні.

15.00 Концерт, з виступами волонтерських бригад, які своїми концертами підтримують бійців у зоні АТО. Концерт відбудеться у  приміщенні ДК ХМЗ «ФЕД».
 


Якщо ви помітили орфографічну помилку в тексті, виділіть її мишею та натисніть Ctrl+Enter

Хочете першими дізнаватися про головні події в Україні - підписуйтесь на наш Telegram-канал


Сьогодні
більше новин
delta = Array ( [1] => 0.00070810317993164 [2] => 0.057223081588745 )