Промокоди букмекера Vbet

Ліцензія: Решение КРАИЛ № 15 от 18.01.2022

Vbet

Фрібет до 2500 грн для нових гравців

4.9

Промокод

Забирайте до 2500 гривен на счет после регистрации по купону!

Жмите на купон и начинайте регистрацию на сайте БК Vbet! Сразу после первых трех быстрых ставок на сумму от 100 гривен вы получите фрибет до 2500 гривен. Минимальный коэффициент 1.2.

Антон Шевченко
Антон Шевченко,
редактор розділу азартних ігор
Характеристики Vbet
🏠 Назва букмекера Vbet
🚗 Ліцензія КРАІЛ
🍀 Мінімальний вивід 25 UAH
🎲 Фрібет Є
🎯 Актуальний промокод У нас на сайті
🏆 Мобільний застосунок IOS, Android

Переваги і недоліки Vbet

Переваги

 • Широка лінія
 • Верифікація через «Дія»
 • Наявність прямих трансляцій

Недоліки

 • Низькі коефіцієнти на деякі події

Що таке промокод Vbet?

Промокод Вбет — ще один інструмент заохочення клієнтів, який використовується букмекером на додаток до постійних бонусів та акцій. Промокод є секретним словом або шифром. Користувач повинен самостійно знайти його, скопіювати та вказати у спеціальному рядку на сайті компанії, щоб отримати бонус. Заохоченнями можуть виступати гроші, фрібети, кешбек тощо. Промокод Vbet допоможе отримати більше подарунків, тому що його можна використовувати на додаток до бонусів, що входять до постійної акційної програми компанії.

Асортимент промокодів Вбет

Букмекер використовує кілька видів промокодів. Вони різняться умовами, методом активації та призначені для різних груп клієнтів. Крім того, за кодовим словом можуть бути зашифровані різні бонуси.

Універсальні

Створений Vbet Ukraine промокод може бути призначений для нових чи постійних клієнтів. Є ще універсальний бонусний код — їм може скористатися будь-який гравець, який вже має профіль на сайті клубу. Активувати коди потрібно у власному кабінеті.

Вітальні

Промокод, призначений лише для нових клієнтів, називається «вітальним». Його потрібно вказати під час створення облікового запису. Причому важливо, щоб клієнт реєструвався вперше, інакше це вважатиметься порушенням правил клубу та призведе до блокування.

Постійний клієнт не зможе активувати на сайті Вбет промокод, призначений для новачків. При введенні кодової комбінації у цьому разі з'явиться повідомлення про помилку.

Реєстрація в Vbet за промокодом

Розглянемо, як правильно використовувати на сайті Vbet промокод новачка:

 1. Відкрити форму створення облікового запису.
 2. Вказати актуальну адресу електронної пошти та номер телефону.
 3. Ввести надійний пароль.
 4. Вказати вітальний промокод у рядку «Партнерський код».
 5. Підтвердити вік і завершити створення облікового запису.

Актуальні промокоди для букмекерської контори Вбет ви знайдете на нашому сайті. Ми рекомендуємо скопіювати кодову комбінацію в буфер обміну і потім вставити у формі реєстрації замість того, щоб вводити вручну — це зменшить ризик припуститися помилки.

Активація промокоду

На сайті vbet.ua промокод для постійних клієнтів слід вводити в особистому кабінеті. Для цього:

 1. Відкрийте профіль.
 2. Ліворуч виберіть розділ «Бонуси».
 3. У ньому натисніть «Промокод».
 4. Вставте комбінацію у відповідний рядок.
 5. Натисніть «Застосувати».

Щоб промокод спрацював та приніс бонус, необхідно виконати умови активації. Залежно від особливостей пропозиції може знадобитися поповнити депозит, пройти верифікацію, встановити додаток або зробити ставку на певну подію. Умови завжди вказані в описі акції, тому обов'язково ознайомтеся з ними.

Правила використання промокоду

Промокод на Vbet може застосувати кожен клієнт. Проте щоб бонус приніс користь, необхідно пройти верифікацію та підтвердити вік: за правилами компанії користуватися букмекерськими послугами можуть лише особи віком від 21 року. Без верифікації можна поповнити депозит, але вивести кошти з облікового запису не вийде. Тому рекомендуємо відразу після реєстрації пройти процедуру підтвердження особи — тим більш, що це можна зробити за допомогою «Дії» буквально за пару хвилин.

Також зауважте, що в БК ВБет заборонено мати більше одного облікового запису. Якщо ви вирішите зареєструватися повторно задля отримання вітального бонусу за промокодом, з великою ймовірністю надалі отримаєте блокування всіх облікових записів, тож радимо не ризикувати.

Чому може не працювати промокод?

Промокод на Вбет може не спрацювати з кількох причин. По-перше, це термін дії пропозиції. Активація прострочених промокодів ні до чого не приведе, а на сайті просто з'явиться повідомлення про помилку. По-друге, промокод не спрацює, якщо в кодовій комбінації є помилки. Тому ми радимо саме копіювати послідовність, а не вводити вручну. І третя поширена причина — це невиконані умови акції. Наприклад, якщо після активації депозитного промокоду клієнт не поповнить баланс на зазначену в описі суму, бонус не буде нарахований.

Що можна отримати за промокодом?

Промокод для Vbet приносить різні корисні бонуси та заохочення. Все залежить від умов активації та особливостей промо-акції. Найпопулярніші бонуси — це гроші та безкоштовні ставки. Розглянемо їх особливості докладніше.

Бонусні гроші

Промокод на бонусні гроші принесе певну суму на баланс. Щоправда, у 99% випадків гроші нараховуються на бонусний рахунок облікового запису. Їх треба відіграти, щоб розблокувати. В умовах таких промокодів зазвичай вказано мінімальну суму депозиту для отримання подарунка. Цей вид промокодів буде вигідним активним гравцям, які і без бонусів часто поповнюють ігровий баланс та регулярно роблять ставки.

Фрібет

Фрібет — це купон на фіксовану суму, що дозволяє зробити ставку, не витрачаючи на неї кошти з власного балансу. Такі пропозиції бувають двох типів — депозитні та бездепозитні. Депозитний промокод на фрібет спрацює після поповнення ігрового балансу. Бездепозитний код принесе безкоштовну ставку за виконання якихось дій: активацію промокоду, верифікацію, встановлення додатка тощо. Цей бонус найбільше сподобається новачкам, тому що з ним можна укласти перші парі навіть без поповнення рахунку.