Промокоди букмекера Favbet

Ліцензія: Рішення КРАІЛ № 433 від 13.12.2022

Favbet

Бонус до 10 000 грн для нових гравців за промокодом

4.9

Промокод

Купон на надбавку до 10 000 гривень

Активуйте промокод в спеціальному полі при поповненні ігрового рахунку на мінімальну суму від 100 гривень, щоб отримати надбавку до 10 000 гривень.

Антон Шевченко
Антон Шевченко,
редактор розділу азартних ігор
Характеристики Favbet
💵 Назва букмекера Favbet
💰 Ліцензія КРАІЛ
⭐ Бонус на депозит Є
🍒 Промокод У нас на сторінці
🧭 Фрібет Доступний
🎫 Мобільний застосунок IOS, Android

Переваги і недоліки Favbet

Переваги

 • Наявність ліцензії КРАЇЛ
 • Проста реєстрація
 • Хороші коефіцієнти

Недоліки

 • Поганий вибір способів оплати

Що таке промокод Favbet?

Промокоди Фавбет — це ще один вірний спосіб отримувати корисні бонуси та заохочення від букмекера. Кожен код складається з комбінації літер та цифр, яку слід вказати у спеціальному полі на сайті Favbet. Компанія регулярно випускає такі пропозиції, тож підібрати актуальний промокод не складе труднощів. При правильному використанні цього інструменту можна розширити свої можливості для гри та отримати більше переваг.

Асортимент промокодів Фавбет

Промокоди Favbet можуть бути призначені для різних типів клієнтів. Особливості активації пропозиції завжди наведені в описі промо-акції. Розглянемо основні види бонусних кодів та їх відмінності.

Універсальні

Універсальні промокоди на Фавбет — це пропозиції, призначені для широкого кола користувачів. Їх можуть активувати як постійні клієнти, які давно користуються послугами букмекера, так і нещодавно зареєстровані. Особливість таких промокодів у тому, що їх треба вказувати в особистому кабінеті.

Вітальні

Вітальний промокод букмекера — це спеціальна пропозиція, якою може скористатися тільки новий клієнт. Активувати його можна лише один раз і тільки під час реєстрації. Якщо постійний клієнт спробує використати такий бонусний код у власному кабінеті, він просто не спрацює.

Реєстрація в Favbet з промокодом

У букмекерській конторі Favbet промокод під час реєстрації слід вказувати у спеціальному рядку форми створення облікового запису. Наші експерти підготували детальну інструкцію:

 1. Перегляньте доступні промокоди для Фавбет на нашому сайті.
 2. Скопіюйте секретне слово та перейдіть на сайт букмекерської контори.
 3. Відкрийте форму створення облікового запису, натиснувши кнопку «Реєстрація».
 4. Вкажіть у відповідних рядках номер телефону, email та пароль.
 5. У рядок «Промокод» вставте скопійоване кодове слово.
 6. Підтвердьте створення облікового запису на сайті букмекера.

Якщо все зроблено правильно, ексклюзивна промо-пропозиція для нових клієнтів буде додана до актуальних вітальних бонусів. Переконатись у тому, що промокод спрацював, ви зможете в особистому кабінеті.

Активація промокоду

Щоб активувати у БК Favbet промокод, призначений для постійних клієнтів, необхідно:

 1. Увійти до свого облікового запису.
 2. Відкрити особистий кабінет.
 3. Перейти до розділу бонусів.
 4. У формі бонусів вибрати вкладку «Промокод».
 5. Ввести кодове слово у рядок для отримання заохочення.
 6. Натиснути «Застосувати промокод».

Промокод спрацює після виконання умов. Ознайомитись з ними ви можете в описі промо-пропозиції. Умовою може бути депозит на певну суму, реєстрація (для вітальних промокодів), верифікація, встановлення застосунка тощо.

Якщо промокод на Favbet не спрацював, мабуть, ви не виконали умови. Радимо ще раз уважно вивчити опис акції. Також зверніть увагу на термін дії — він обмежений для кожної промо-пропозиції.

Правила використання промокоду

У букмекерській конторі Фавбет промокоди можуть використовувати лише користувачі віком від 21 року. Тому більшість універсальних кодів спрацьовують тільки на верифікованих акаунтах або ж верифікація вказується як умова активації секретного слова. Також звертаємо вашу увагу на те, що за правилами букмекера користувачу заборонено мати більше одного облікового запису. Якщо ви вирішите повторно зареєструватися заради бонусу за промокодом, обман швидко розкриється і вам заблокують обидва облікові записи.

Чому може не працювати промокод?

У БК Favbet бонусний код може не спрацювати, якщо:

 • Вийшов термін дії пропозиції;
 • допущені помилки під час введення секретного слова;
 • не виконано умов для отримання бонусу;
 • ви повторно використовуєте промокод.

В описі кожної акції Фавбет на нашому сайті вказані терміни дії пропозиції та умови. Обов'язково ознайомтеся з ними перед використанням промокоду на сайті букмекера. Також будьте уважні при введенні секретного слова — помилки та зайві прогалини неприпустимі.

Що можна отримати за промокодом?

У промокодах для Фавбет можуть бути зашифровані різні бонуси. Вид заохочення залежить від типу промокоду та умов активації. Як правило, щедрі бонуси ховаються за депозитними промокодами, для використання яких потрібно поповнити ігровий баланс.

Бонусні гроші

Окремі промокоди Favbet можуть принести певну суму на бонусний рахунок. Бонус може надаватися без депозиту, лише за активацію секретного слова, або за умови поповнення ігрового балансу. Гроші за промокодом нараховуються на бонусний рахунок акаунта і стають доступними лише після відіграшу. Зазвичай у Фавбет для цього потрібно зробити певну кількість ставок типу експрес.

Фрібет

Найбажаніший бонус за промокодом Favbet — це фрібет. Це купон на фіксовану суму, який дозволяє зробити ставку, не витрачаючи на це кошти з основного балансу акаунту. Перевага фрібетів у тому, що їх не потрібно відігравати. Щоправда, такі промокоди є ексклюзивною пропозицією, тому зустрічаються досить рідко. Особливо цінна пропозиція — це вітальний промокод на фрібет без депозиту, тому що з ним можна почати грати в БК відразу після створення облікового запису, не поповнюючи баланс.