ТОВ «ФЬОРСТ ЕЛЕМЕНТ» 16 січня змінило інформацію в Реєстрі

ТОВ «ФЬОРСТ ЕЛЕМЕНТ» 16 січня змінило інформацію в Реєстрі

16 січня було прийнято рішення, відповідно до якого товариство «ФЬОРСТ ЕЛЕМЕНТ» змінило інформацію в Реєстрі. Рішення було прийнято на засіданні КРАІЛ. КРАІЛ уповноважило посадових осіб внести в Реєстр наступні зміни:

  • бренд «First» змінити на бренд «F1RST»;
  • місцезнаходження компанії: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, будинок 3, офіс 6, змінити на: 01033, місто Київ, вул. Прахових Сім’ї, будинок 50, поверх 3.

Також було передана вказівка департаменту ліцензування у сфері азартних ігор. Уповноважені особи отримали наказ долучити листи та додані до них документи до ліцензійної справи товариства.

Окрім цього департаменту документального забезпечення та організаційної роботи було наказано надати інформацію про прийняття такого рішення на офіційному сайті КРАІЛ. Наказ було виконано протягом п'яти робочих днів.

Весь процес контролював голова КРАІЛ. Тому тепер товариство існує у всіх реєстрах під новою назвою.

Нагадаємо, що ТОВ «ФЬОРСТ ЕЛЕМЕНТ» є товариством з обмеженою відповідальністю, яке було зареєстроване в грудні 2020-го року. Розмір статутного капіталу складає 30 000 000 грн. Основний вид діяльності – організування азартних ігор. У цієї юридичної особи не виявлено проблем з Законом. Товариство працює офіційно та відповідно до чинного Законодавства.

Антон Шевченко
Антон Шевченко,
редактор розділу азартних ігор