Виталий ПОРТНИКОВ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
29 червня 2022
1143
Автократія завжди знищує свободу медіа

Рішення комісії з ринку цінних паперів Філіппін закрити видання Rappler, яке започаткувала лауреатка Нобелівської премії миру Марія Ресса - ще одне нагадування про те, що правителі-автократи ненавидять незалежну пресу.

Спроба знищити видання Ресси – прощальний привіт одіозного філіппінського президента Родріго Дуарте. Втім, особливих надій на те, що його наступник Фердинанд Маркос-молодший діятиме інакше, немає.

Нагадаю, що Марія Ресса – відважна журналістка та викривальниця філіппінської корупції – отримала премію разом із редактором російської "Новой газеты" Дмитром Муратовим. Це видання теж не виходить. Путін скористався нападом на Україну, щоб знищити – чи, як люблять говорити в Росії, "зачистити" навіть ті залишки незалежної журналістики, які були потрібні для демонстрації "свободи думок" у авторитарній країні. Терористичній державі не потрібні дискусії. Їй потрібні оплески вбивцям та ґвалтівникам.

14 червня 2022
1297
Все мы - заложники Путина

Сообщения об обстрелах Донецка и истеричные призывы Пушилин вновь напомнили о том, что все украинцы - заложники террористического режима Путина. И те, кто попал под оккупацию в 2014 году. И те, кто попал под оккупацию в 2022 году. И те, кого он хочет оккупировать. И не имеет никакого значения, какие у кого политические взгляды. Кремль готов использовать в своих целях каждого. И стрелять по каждому.

У тех, кто в Кремле, нет никакого понятия Родины, соотечественников - не важно, что они рассказывают в своих речах и что говорят их пропагандисты. Для того, чтобы никому не известный Путин пришел к власти, взрывали дома в Москве и Волгодонске. Чекистам было наплевать на жизни мирных россиян - им дали указание обеспечить результат, они и обеспечивали. Если бы поступил приказ взорвать всю Москву или Петербург - взорвали бы, не поморщились.

8 червня 2022
1601
Нельзя поддаваться на шантаж Путина и Лукашенко
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Сьогодні
більше новин
delta = Array ( )